Login

Drewniane puzzle gry i rzemiosła w drewnie Samanea lub znane jako drewno monkey pod..

Wysokiej jakości unikatowe drewniane gry i puzzle z drewna Samanea ręcznie.

Wysokiej jakości drewniane puzzle drewniane mózg teasery i giętarki edukacyjne umysł. Również produkujemy 3D i 2D drewniane puzzle, gry łamigłówka, gry w kości w drewnie i strategicznych gier jak drewnianej wersji. Mechaniczne drewniane puzzle w wielu rodzajów i wzorów, wszystkie są ręcznie z naturalnego drewna Samanea i wspaniałe prezenty dla dorosłych i dzieci w każdym wieku. Mamy piękne ręcznie wykonane drewniane produkty w naszym sklepie, będzie otwarcie wkrótce. Ogromna różnorodność naszych produktów ręcznie zostawić serce każdego fana układanki pokonał wysoko i wyżej!

Drewniane puzzle i gry drewniane jednoczy opanowanie rzemiosła rzemieślniczego czystą, Elegancki, stylizacji. Mamy doświadczenie ponad 20 lat i posiadać niezłomną wiarę w wyjątkową jakością wykonania, a odmowa kompromisu w sprawie jakości materiałów, ponadczasowych wzorów lub dostosowanego dzieło. Bierzemy głęboki dumę twórczych ambicji naszych rzemieślników i naszego zaangażowania na rzecz excellence.We produkcji drewna Samanea lub inną nazwą jest drewno Rain Tree, Kayu, Suwar (lub Suar), jest formą mahoń i jest znacznie wyższa jakość drewna wyrzeźbić niż z tańszych rodzajów drewna jak Kayu Pule, Kayu Sandat lub Kayu Cempaka. Znajdziesz tu wszystkie produkty, mamy ponad 350 gier i drewniane drewniane puzzle w najwyższej jakości i wzornictwa, dla porządku w handlu hurtowym dla Twojej firmy ....
 

jenga game samanea woodenwooden secret gift or  money box samanea woodkhun pan slide puzzle samanea woodtower wooden puzle samanea wood

Drewniane puzzle łamigłówków stanowią przedmiot specjalności, które są bardzo popularne na prezenty i tych, którzy chcą nietradycyjnych wyzwań umysłu. Jesteśmy jednym z ulubionego producenta dla tych wielkich zagadek, które są jedyne w swoim rodzaju, ręcznie wykonane i są trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Z ponad 350 różnych drewnianych puzzli i gier drewnianych, mamy szeroką bazę i oferują szeroką gamę popularnych, a zwłaszcza nowych, stworzonych przez siebie gier i drewniane puzzle. Przekonaj się sam i do zobaczenia w naszych wyrobów z drewna i decydować za wypróbowanie tych pojawiają się dla Ciebie w najbardziej odpowiedni dla Ciebie. W handlu detalicznym, ale przede wszystkim w sprzedaży hurtowej, w celu odsprzedaży, oferujemy nasze gry bezpośrednio z fabryki, z naszej własnej produkcji, do ciebie. 

 samanea-wood-cutted in slidessamanea monkeypod treesamanea wooden box end product

We współpracy z drewna Samanea co bierzemy z plantagen w Tajlandii. Nazwa naukowa jest drewno Suwar / Suar dla Samanea lub Saman i to jest powszechnie znane w języku angielskim jako Rain Tree drewna. Inną wspólną nazwą deszcz drzewo jest Monkeypod odnoszącą się do faktu, że ma strąki nasion, które są jadalne. Kolor ma tendencję do lekkiego złocistego do ciemno brązowego, czasem z ciemniejszymi smugami pobliżu Black. Biel jest zazwyczaj cienka i żółty / biały, wyraźnie odgraniczone od twardzieli. Monkeypod jest czasami postrzegane z wysoko zorientowali nawiasy lub dzikich wzorów ziarna. Ziarno jest zwykle prosty, ale może być również sprzężone lub falisty. Tekstura jest średnia do grubej, przy średnich i dużych otwartych porów i umiarkowanym naturalnym połyskiem. Monkeypod jest na ogół łatwe do pracy z obu rąk i obrabiarek, choć każdy zblokowane ziarna może spowodować zamazany lub podarte ziarna podczas operacji wyrównywania, to dlaczego mamy go używać, ale więcej o drzewa kolorowy wygląd z Monkeypod drewna od bieli do ciemnego brązu.

Aby zamówić lub więcej informacji prosimy o kontakt z nami poprzez e-mail:  service-at-knobelholz.de   mówimy tajski, angielskim, niemieckim, rosyjskim i polskim językiem. Dziękuję za oglądanie i akcji!